قیمت در پکیج ها از شروع پایه میباشند

پکیج سرقفلی

کلید تحویل بگیرید
700000 تومان

پکیج رایگان +

هاست و دامنه پنل پیامک با 10 هزار پیامک

ورود اطلاعات

آموزش کاربری

تامین محتوا تا 4 ماه

پشتیبانی فنی تا یک سال

پکیج هدیه ی رایگان

میهمان ما با شید
0 تومان

نیم ساعت مشاوره رایگان تلفنی

اصول اولیه ساخت سایت

راهنمایی در مورد چگونی طراحی سایت

معرفی مصالح مورد نیاز

مشاوره تجارت الکترونیک

اگر کاربری هستید که دانشی در مورد نحوه ی ایجاد سایت ندارید و یا اطلاعات از قبل دارید ولی به طور عملی سایتی راه اندازی نکرده اید و یا اعتماد  به نفس اجرای آن توسط خودتان را تاکنون نداشتید ، میتوانید پکیج هدیه را به رایگان از ما دریافت کنید . در این بسته به شما در مورد نحوه ایجاد سایت به طور تلفنی توضیح میدهیم . ترتیب مراحل انجام آن و از چه فایل ها و ابزارهایی باید استفاده بکنید تا در نهایت خودتان سایت خود را بسازید . مشاوره های لازم جهت اینکه آیا سایت به  کسب و کار شما کمک میکنید یا خیر  و اصول اولیه جهت موفقیت در تجارت الکترونیک را ارائه میکنیم.

پکیج رایگان

پکیج مشارکت در ساخت بیشتر به متقاضیان فروشگاه اینترنتی پیشنهاد میگردد و نه متفاضیان سایت شرکتی .چرا که سایت شرکتی معمولا نیاز به بروزرسانی  سریع نداشته و در یک مرحله به صورت پکیج سرقفلی ایجاد و تحویل میشود ولی در فروشگاه اینترنتی میبایست مطالب  محصولات شامل قیمت و تصاویر و توضیحات محصول بسیار سریعتر از سایت شرکتی به روز رسانی شوند . مشارکت در ساخت به این معنی بوده که ما سایت را ایجاد میکنیم اطلاعات اولیه مد نظر شما را در سایت پیاده سازی میکنیم ولی تکمیل و اصلاح محتوا های  بعدی ( به عنوان مثال اصلاح قیمت های محصولات ، درج تصاویر برای محصولات و … )  را پس از آموزش نحوه وارد کردن اطلاعات به شما واگذار میکنیم .

علت این امر این است که قصد نداریم برای کار تکراری و آنچه که شما به سادگی از عهده آن بر می آیید ، خودمان آن را انجام داده و طبعا بنا به زمانی که صرف میکنیم هزینه اضافی دریافت کنیم . یکی از اصول ما تحویل ارزانتر سایت به متقاضی میباشد .

پکیج مشارکت در ساخت

در این پکیج متقاضی راه اندازی سایت هیچ هزینه ای بابت راه اندازی سایت بابت خرید دامنه و هاست و اجرت طراحی و یا هزینه های اولیه بابت خرید ملزومات پایه ای سایت پرداخت نخواهد کرد . البته لازم به ذکر است . برخی هزینه های مصرفی همچون هزینه خریداری پیامک ها شامل این بند نمیشوند. این پکیج جهت شناسایی و همکاری مشترک  جهت سوددهی طرح هایی که در ذهن شماست قرار داده شده است . شاید تمایل نداشته باشید در ابتدا بابت راه اندازی وب سایت هزینه ای انجام دهید . ریسک کار برای شما بالاست . در این بسته کافیست با نوع ، کیفیت و حوزه فعالیت شما و یا آنچه که قصد انجامش را دارید آشنا بشویم . پس از بررسی چنانچه به این نتیجه برسیم که میتوانیم بدون دریافت اجرت و هزینه های راه اندازی در سود نهایی شما شریک شویم این بسته مورد تایید اولیه قرار میگیرد و بسته به شرایط ، قراردادی تنظیم و سپس همکاری شروع خواهد شد .

پکیج مشارکت در سود

این پکیج به علت توجیه هزینه ای و مقرون به صرفه بودن برای متقاضیان سایت، بیشتر برای سایت های شرکتی پیشنهاد میگردد و نه سایت های فروشگاهی ، در این بسته  هر آنچه که در ابتدا با متقاضی قرار داد شده در انتهای زمان تحویل به طور کامل تحویل میگردد ، آموزش های لازم نیز ارائه میگردد تا در صورت نیاز کاربر مطالب را به روز رسانی نماید . پشتیبانی فنی یکساله شامل این طرح میباشد.

پکیج سرقفلی

نکته : هزینه خریداری و تامین پنل پیامک به علت مصرفی بودن آن بسته به نیاز متقاضی بر عهده سفارش دهنده میباشد.