طراحی فاکتور هلو

طرح پیشفرض فاکتور نرم افزار هلو

طرح پیشفرض فاکتور نرم افزار هلو

همانطور که میدانید در نرم افزار هلو میتوان از محیط های مختلفی فاکتور صادر کرد . محیط فاکتور عمده فروشی ، تک فروشی فروشگاهی ، رستورانی ، فروش فوری صندوق و …  که نرم افزار طرح های پیش فرضی برای چاپ فاکتور در نظر گرفته است که با طراحی فاکتور هلو میتوان آن را تغییر داد.

با توجه به اینکه نرم افزارهلو به محیط گزارش گیری فست ریپورت مجهز است ، میتوان شکل ظاهری فاکتورهای هلو را به دلخواه تغییر داده و زیباتر ویا کارآمدتر نمود .نمونه ای از فاکتور های پیش فرض نرم افزار هلو را در مقابل میبینید . این فاکتور نرم افزار هلو قابل تبدیل به طرح هایی میباشد که در ادامه مشاهده خواهید کرد .

طراحی فاکتور هلو برای ابعادهای مختلف کاغذ امکان پذیر است .

ابعاد طراحی فاکتور هلو

 A4 ، A5 ، A6  ، فیش پرینت 8 سانت ، فیش پرینت 7 سانت ، فیش پرینت 6 سانت ، فیش پرینت 5 سانت و یا سایز دلخواه

برخی از نمونه کارها در گذشته در سایت آی ریموت قرار داده شده است.

مزیت فاکتور فیش پرینت هلو

علت اینکه امروزه فیش پرینتر ها جای خود را به پرینتر هایی با مصرف جوهر میدهند به مورد کاهش هزینه ها در درازمدت برمیگردد .فیش پرینتر ها یا پرینتر های حرارتی هیچ گونه جوهری مصرف نمیکنند و درنتیجه هزینه های عملیاتی آنها بسیار کمتر خواهد بود . دوام و سرعت چاپ این پرینتر ها نیز بیشتر است .

چاپگرهای حرارتی با حرارت دادن کاغذ باعث چاپ اسناد می شوند و در نتیچه چنانچه تعداد مشتریان شما زیاد باشد نرم افزار هلو قابلیت چاپ بر روی این پرینتر ها و کاهش هزینه های شما را فراهم خواهد کرد.

توضیحات اولیه در زیر هر طرح را بخوانید و پس از انتخاب طرح دلخواه ، روی تصویر کلیک نموده تا به صفحه جزیات بیشتر طرح هدایت شوید