پیامک نرم افزار هلو

چگونه از نرم افزار هلو پیامک ارسال کنیم

امکان ارسال پیامک یا همان sms در نرم افزار هلو امکان جذابی برای حفظ ارتباط بیشتر با مشتری و  انتقال اطلاعات مفید به کاربران و طرف حساب های موجود در نرم افزار حسابداری هلو میباشد. با استفاده از این امکان میتوانید از داخل نرم افزار  به طرف حساب ها طی مناسبت های دلخواه تان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و یا در هنگام ثبت فاکتورها اطلاعات تسویه را به شماره موبایل مشتری پیامک نمایید . برای آشنایی با نحوه ارسال پیامک از  نرم افزار هلو در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

ترفند حذف نوشته تبلیغاتی نرم افزار هلو از فاکتور

متن تبلیغاتی نرم افزار هلو در حاشیه عمودی یا در انتهای فاکتور فیش پرینت به طور پیش فرض چاپ میگردند و از داخل نرم افزار تنظیم خاصی برای حذف آن و یا در طراحی فاکتور  قابلیت حذف این تبلیغ وجود ندارد ولی اگر مایل به چاپ این متن تبلیغاتی بر فاکتورها و اسناد خود نباشیم چه راهکاری وجود دارد؟

حذف تبلیغات نرم افزار هلو

برای حذف متن تبلیغات نرم افزار هلو  راه بسیار ساده ای وجود دارد . کافیست به محل نصب نرم افزار هلو بروید  ( کلیک راست بر روی آیکون هلو گزینه open file location  ) و در این محل یک فایل متن txt بدون هیچ محتوایی ایجاد بکنید و نام آن را به W ( حرف بزرگ) تغییر بدهید . نوشته تبلیغاتی حذف شد  ، به همین سادگی !

البته برای مشاهده تغییرات یکبار نرم افزار هلو را ببندید و مجددا آن را اجرا بکنید. نکته ای که لازم است بدانید این است که این روش در نسخه های 7.6 به بعد عمل میکند.

لیبل پرینتر

لیبل پرینتر و ابعاد لیبل مناسب برای کار فروشگاهی کدام است

برای خرید هر تجهیزاتی باید اطلاعات اولیه ای از کارکرد آن دستگاه را داشته باشیم برای انتخاب بهینه لیبل پرینتر مناسب قبلا در هلوکامرس مطلبی با عنوان لیبل پرینتر چیست و نکاتی که در مورد این پرینتر ها باید بدانیم را منتشر کردیم که میتوانید که آن را در این لینک میتوانید مطالعه نمایید ولی در ادامه  نکاتی در مورد انتخاب ابعاد لیبل ارائه میدهیم.

 

لیبل پرینتر

 

ادامه مطلب

فیش پرینتر

چگونه فیش پرینتر مناسب بخریم ؟

برای انتخاب فیش پرینتر یا چاپگر حرارتی مناسب باید نیازهای خود را بشناسید ،  مثلا اگر قصد دارید پرینتر را روی لبتاپ نصب کنید و پرینتر فقط پورت سریال یا پارالل دارد به احتمال قوی به مشکل خواهید خورد . اگر شما قصد دارید پرینتر را در فاصله دوری از کامپیوتر خود منتقل کنید، پرینتر شما باید پورت شبکه داشته باشد تا با استفاده از این پورت به مسافت های طولانی پرینتر را منتقل کنید.

اگر چاپگر در مسافت نسبتا نزدیک قرار خواهد گرفت و نمیخواهید کابلی به میز شما اضافه شود پرینتر های وایرلس مناسب هستند.

ادامه مطلب

فیلم آموزش نصب نرم افزار هلو

نصب نرم افزار هلو ساده است ولی اگر به مشکل برخورد کردیم چه کنیم؟

 

نصب نرم افزار هلو  ممکن است گاهی به مشکل برخورد نماید و برای  برخی از کاربران آزار دهنده شود. ما در  هلوکامرس تصمیم گرفتیم در یک فیلم آموزشی نصب این نرم افزار را توضیح دهیم.

نصب نرم افزار هلو

ادامه مطلب

لیبل پرینتر

لیبل پرینتر چیست و نکاتی که در مورد این پرینتر ها باید بدانیم

لیبل پرینتر چیست ؟

پاسخ پرسش لیبل پرینتر چیست به طور خیلی ساده این است ، پرینتر مخصوصی که  فقط جهت چاپ بارکد روی لیبل  ساخته شده است. با استفاده از این دستگاه ها میتوان لیبل های دلخواه برای اجناس طراحی کرد تا مصرف کننده و فروشنده راحت تر به اطلاعات کالا دسترسی داشته آن را بیابند و سریعتر کالا را بفروشند.

“برخی از طراحی های لیبل را در بخش طراحی بارکد هلوکامرس میتوانید ببینید”

این پرینتر ها بر دو نوع صنعتی و رومیزی با برند های مختلف در بازار ایران وجود دارند .

 

نمونه ای از لیبل پرینتر صنعتی

لیبل پرینتر صنعتی اپسون

ادامه مطلب

به زبان ساده چگونه یک سایت ایجاد کنیم

در هلو کامرس بیشتر سعی میکنیم به زبان ساده مفاهیم رو توضیح بدهیم ، برای مشابه سازی از نحوه ساخت ساختمان استفاده میکنیم .

جدول زیر فقط برای ترسیم یک نمای کلی از مراحل ایجاد سایت اینترنتی در ذهن شماست .

 

ادامه مطلب